Fon Perde

Fon Perde

Fon Perde

Fon perde yada diğer adıyla drape fon perde, perde takımını tamamlayan aynı zamanda evin havasını değiştiren ve dekorasyonu tamamlayan bir perde çeşididir. Fon perdelerle evinize, bambaşka bir hava katabilirsiniz. Fon perdeleri istediğiniz perde modelinin üzerine uygulayabilirsiniz. Fon perdeyi uygulayacağınız mekanlarda perdelerin duvara gelen kısımlarında çok güzel ve estetik bir görünüm sağlar. Fon perdelerin büyük odalarda kullanılması görüntü açısından daha iyi bir sonuç verecektir. Özellikle L şeklinde olan cam türleri için iki tarafa düz fon perde tam ortayada kum saati şeklinde bağlanmış bir fon perde oldukça güzel bir görüntü verecektir. Fon perde için her türlü kumaş kullanılabileceği gibi ağırlıklı olarak saten kumaş tercih edilmektedir. Ev dekorasyonunda oldukça popüler olan fon perdeler; estetik bir görünüme sahip olduğu için, modernleşen perde sektöründe popülerliğini korumaktadır.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.


Fon Perde Temizliği

Fon perde temizliği için çamaşır makinesi kullanılabilir. Ancak kesinlikle sıcak su kullanılmamalıdır.Yıkandıktan sonra ise bekletilmeden hemen asılarak kurutulmalıdır. 30 derecede ve narin
yıkama programında temizlemeniz gerekmektedir. Daha sıcak su, fon perdenin kırışmasına, renk solumuna neden olur ve ömrünü azaltır.Fon perde temizliği yılda 1 kez yapılmalıdır. Fakat kullanım alanına göre daha fazla yıkanabilir.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.

Fon Perde Temizliği

Kruvaze Perde

Kruvaze Perde

Fon Perde Kullanım Alanları

İtalyan model, drape model, Osmanlı modeli, azra model, yaprak model gibi oldukça fazla çeşitlerimiz bulunmaktadır. Hepsinin isteğe göre modeli ve dikimi farklı olup kullanışlı ürünlerimizdendir. Siparişinize göre özel olarak itina ile dikimini yaparak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Evinizin dekorasyonunda önemli bir yeri olan Fon perde aynı zamanda da hayat anlayışınızı da yansıtmaktadır. Tüm odalarda tercih edilebilen perdeler, drape veya fon kanat şeklinde olabilmektedir. Kurulumu oldukça kolay ve basittir tüm malzemeleri içinde hazır bulunmaktadır. Fazladan malzeme kullanımına alımına gerek kalmadan firmamız hepsini beraberinde göndermektedir. İsteğe göre de kornişe veya rustik borusuna takarak kullanabilirsiniz. Yıkanabilir özelliği olan ürünlerimizi dilediğiniz zaman yıkayabilir ve ütüleyebilirsiniz. Çeşitli kumaşlardan üretilen ve kumaşa kesim ile verilmiş olan modelden oluşan perdelere Fon perde denilmektedir. Günümüzde genel olarak bu perdeler mobilyaya ve halıya uyumlu olarak dikilmektedir. Bu model perdelerin bir çok çeşitleri vardır ki değişik şekilde ve modellerde dikimini yapmaktayız. Son yıllarda kumaş üretimimiz ve çeşitlerimizin artması ile bu model perdelere ilgiyi ve beğeniyi artırmıştır. Hemen hemen her evde kullanılmakta ve her geçen gün satışlar artmaktadır. Ev dekorasyonunu tamamlayıcı olarak perdeler bütün ihtişamı ile tamamlarken ayrıca önemli ihtiyaçlarımızdan biridir. Zamanla gelişen teknoloji sayesinde dekorasyon çeşitleri değişmekte bu değişim perde modellerine de yansımaktadır. Fon kullanımı, iç mekanları zengin göstermek için oldukça gösterişli bir perde çeşididir. Doğru renk uyumu ve kumaşı oldukça önemlidir.

İsterseniz pilesiz bir şekilde sadece kapatma amaçlı olarak kullanabilirsiniz.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.