Zebra Perde

Plise Zebra Nedir?

Zebra Perde

Perdeler bir evin olmazsa olmazıdır. Perde olmayan evlere hep bir eksik ve hep bir düzensizlik havası hâkimdir. Evin dekorasyonunda tamamlayıcı görev her zaman perdelerdedir. Bir eve farklı bir hava katılmak istendiği zaman işe her zaman perdelerden başlamak gerekir. Bu nedenle perdelerin önemi çok büyüktür. Perde çeşitlerinden en çok kullanılan modellerden birisi de zebra perdedir. Zebra perde hem iki işin aynı anda görmesi hem de temizlenmesinin kolay oluşu sebebiyle sıklıkla kullanılan bir perde çeşididir. Zebra perde kullanan insanların ayrı ayrı hem tül hem de güneşlik kullanmasına gerek yoktur. Çünkü zebra perde hem tül hem de güneşlik olarak kullanılabilmektedir. Buna yardımcı olan şey ise mekanizmasıdır. Mekanizması sayesinde zebra perde hem tül olmaktadır hem de güneşlik. Bunun yanında zebra perdelerin tercih edilmesindeki diğer bir sebep ise, oldukça fazla çeşidinin bulunmasıdır. İlk çıktığı zamanlarda tek renk seçeneği mevcutken şimdilerde zebra perdelerde çizgi film kahramanları da dâhil olmak üzere her türlü desen ve şekilli zebra perdeler bulunmaktadır. Model çeşitliliği çok olduğu için her odada kullanılabilir. Örneğin çocuk odasında çizgi film karakterleri olan zebra perdeler kullanılırken, yatak odasında çiçekli ya da desenli zebra perdeler kullanılabilir. Salonda ve oturma odasında daha düze zebra perdeler kullanılırken mutfakta puantiyeli ya da küçük çiçekli zebra perde modelleri kullanılabilir. Bu tamamen kişinin zevkiyle alakalı bir durumdur. Kısacası her kullanıcıya uygun zebra perde modeli bulunmaktadır.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.


Zebra Perde Temizliği

Zebra perdeler genel olarak çamaşır makinasında yıkanmaz, yapılması gereken temizlik öncesi elektirik süpürgesi ile üzerinde oluşan tozun alınması, akabinde nemli bir bezle silinmesidir, daha farklı bir temizlik türü önerilmemektedir.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.

Zebra Perde Modelleri

Zebra Perde Modelleri

Zebra Perde Modelleri

Zebra perde spor ve şık ortamlarda rahat şekilde kullanılabilecek ve uyum sağlayabilecek model ve geniş seçeneklere sahiptir. Zebra perde seçeneklerinde motorlu, kapalı ve açık kasa, metal zincirli, plastik zincirli, etekli ve boncuklu modeli olarak uygulama seçeneklerine sahiptir.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.