Jaluzi Perde

Jaluzi Perde

Jaluzi Perde

Günümüzde artık perde denildiğinde akla ilk gelen seçenek haline gelen jaluzi perde modelleri yeni ve modern görünümü ile dikkat çekmektedir. Ayrıca içeriyi göstermeden dışarıyı gösterebilen, tercihe göre metal, ahşap ya da plastik olan bir perde çeşididir. Birçok mekân için kullanılan bu tarz perdelerde seçenekler ve özellikler kullanıcı tercihlerine göre her geçen gün farklı model ve çizgilerle artmaya devam etmektedir. Jaluzi perde kullanılan malzemeye göre ahşap, mikro ve plastik olarak çeşitlere ayrılır. Ahşap olanları son derece şık görüntüye sahip olup ve en çok tercih edilenidir. Ağaçtan yapılanları son derece dayanıklıdır ve kullanım ömrü nerdeyse 5 yıla kadar uzanır.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.


Jaluzi Perde Gruplarımız Dikkat Çekiyor

Bünyemizde satışını gerçekleştirdiğimiz bu ürünler oldukça kaliteli ve uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle ofislerde ve evlerin salonlarında şık görüntüsü açısından tercih edilir. Alüminyum ya da metal malzemelerden yapılanlara gelince tamamen güneş keser. Ve temizliği kolaydır. Özellikle balkonlarda ve mutfaklarda tercih edilir. Plastik olanlarına gelince kullanım ömrü az ve çabuk bozulan tipleridir. Ucuzdur bu sebeple tercih edilmektedir ancak kanserojen madde içermektedir. Jaluzi perdeler dikey açılıp kapanan yatay açılıp kapanan şeklinde iki gruba ayrılır. Dikey tipte perdenin yukarı çekilmesi için mekanizmaya bağlı ipi çekmek yeterlidir. Yatay tipte olanlarda mekanizma biraz farklıdır. Perdenin sağa sola gitmesi için kızaklar vardır.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.

Jaluzi Perde Modelleri

Jaluzi Perde Modelleri

Jaluzi Perde Temizlikleri

Jaluzi perdelerin temizliği kuşkusuz bir tül perde gibi söküp çıkarılıp yıkama gerçekleştirilemez. Özellikle ofis ortamlarda çok fazla tozlanma olduğundan profesyonel kişilerce temizliğinin yapılması gereklidir. Jaluzi perde tül perdelere kıyasla çok daha kullanışlı ve çok daha şıktır. Eski tül perde merakı artık günümüzde gitgide azalmaya başlamış olup, jaluzi seçimleri çok daha ön plandadır. Kurulumu basit olsa da işini kaliteli yapanlarla çalışılması ve bilinen firmalarla anlaşılması en doğru olandır. Bu tarz perdeler genelde spor tarza yakın olanlar için uygundur. Evin mobilya rengine ya da duvar rengine uyum sağlayan stor perdeler ortama bir farklılık katar. Seçimlerde renkler son derece gözalıcı modelleri bünyemizde bulabilirsiniz.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.