İp Perde

İp Perde

İp Perde

Modaya damgasını vurmakta olan ve neredeyse her evde karşınıza çıkabilecek niteliklere sahip olan ip perde modellerini kullanmak çok hoşunuza gidecektir. Dilediğiniz her an temizliğini kolaylıkla yapabileceğiniz ve her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz özelliklere sahip olan ip perdelerde tasarım tamamen ip şeklinde ele alınıyor. Aklınıza gelen tüm renklerin kullanıldığı bu perde modellerinin yalnızca kornişe takılacak olan kısımları bir şerit halindedir. O şerite tokalar geçirilir ve tokalarla birlikte kornişe perde geçirilir. Ancak şeritin alt kısmında kalan perde alanları ise tamamen iplikten oluşuyor. Genellikle oturma odalarında ya da misafir odalarında tercih edilen ipli perde modelleri farklı şekillerde kullanılabiliyor.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.


Her Boyut Cama İp Perde Tasarımı

Her boyut camda rahatlıkla kullanılmakta olan ip perde modelleri bağlanabilir özelliklere sahiptir. daha çok kırmızı, pembe, turuncu, sarı, mavi ve siyah gibi renkli modellerinin tercih edildiği ipli perdelerde beyaz ve krem gibi açık renklere rastlamak mümkün değildir. Çünkü ipli perde modellerinin kullanım amacı süs eşyası olmasıdır. Tamamen bir cam aksesuarı olarak kullanılan ipli perdeler içeriyi göstermez. Aynı zamanda ipler üzerinde yalnızca renk kullanımına alan açılır, tasarım, motif ya da desen kullanımına pek rastlanmaz. Temizliği de son derece kolay olan ipli perdeleri makineye atarak kısa programda yıkayabilirsiniz. Toz ve leke tutmaya engel olan içeriği sayesinde ipli perdelerimizde sizlere en güzel modelleri sunuyoruz.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.

İp Perde Modelleri

İp Perde Modelleri

Kaliteli Ürünler Sağlam Kullanımlar

İp perde modellerini sunarken öncelikle müşterilerimize bu perde modellerinin nerelerde kullanımının daha uygun olduğu hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Bu perde modellerinin tüm hizmetini ve son modaya uygun olan tasarımlarını bünyemizde sizlere sunuyoruz. Ayrıca iplikli perde modellerini ister salaş olarak kullanabileceğiniz isterseniz de bağlayarak ve farklı şekillere sokarak kullanabileceğinizi de belirtiyoruz. Böylece hem doğru bilgilere hem de modern, kullanımı ve temizliği çok kolay olan perdelere sahip olmanızı sağlıyoruz. Her zaman doğru ve modayı takip eden bir firma olarak perde ve tül hizmetinde sizlerle olmaya gayret gösteriyoruz. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir.

eperde.com sizlere özel ölçü seçeneği ile hizmet sunmaktadır.